معرفی لودر LHD سری 300 و سری 800

آشنایی جامع و سریع با کاربردی ترین ماشین آلات ترابری و حمل و نقل داخل معادن زیرزمینی
نوامبر 16, 2019
انتخاب وینچ
نوامبر 24, 2019

لودر سری 800 محصولی با کارایی شگفت انگیز از ماشین آلات ترابری و حمل و نقل داخل معادن زیرزمینی :

ظرفیت لیفت لودر سری 800، 80 کیلو نیوتون بوده و ظرفیت حمل سنگ های معدنی 3.5 متر مکعب تا 5 متر مکعب می باشد. لودر سری 800 ظرفیت حمل پروفایل کم عرض سنگ های معدنی ( با ارتفاع 1.75 متر) را داراست(ارتفاع استاندارد پروفایل 2.3 متر تا 2.65 متر است).

هدف اصلی این ماشین آلات باربری و ترابری ، خارج کردن مواد معدنی از جوانب معادن است البته آنها همچنین قابلیت انجام کارهای جانبی معادن را هم بر عهده دارند. این ماشین ها با ارتفاع استاندارد دارای متعلقات جانبی و اضافی هستند که کارایی شان را در معادن زیرزمینی دو چندان می کند این لوازم جانبی جهت بالا رفتن سریع از مناطق تپه ای ، چنگال برای برداشتن مواد معدنی ، بازوی متحرک و یک کج کننده(منحرف کردن جریان مورد نظر) کاربرد دارند.

لودر سری 900 محصولی با کارایی شگفت انگیز از ماشین آلات ترابری و حمل و نقل داخل معادن زیرزمینی :

لودر سری 900 تحمل رنج ظرفیتی 3.8 متر مکعب تا 4.5 متر مکعب را و لیفت مواد با وزن 90 کیلو نیوتون را داراست. این ماشین ها جهت کار در معادن کم ارتفاع ساخته شده اند. آنها در دو ارتفاع 1.5 متر و 1.75 متر به بازار عرضه می شوند. مزیت های کاربردی لودرهای سری 900 کار کردن آنها در ارتفاع زیاد(1.75 متر تا 2.05 متر) را شامل می شود. لودر سری 900 از رایجترین ماشین آلات ترابری و حمل و نقل داخل معادن زیرزمینی عمدتا برای باربری و حمل و نقل مواد خروجی از معادن کاربرد دارند. این ماشین آلات مجهز به سیستم دوگانه هیدرولیکی جهت حمایت از برش های معدنی هستند. اکسسوری مورد تمایز در این ماشین های زیرزمینی شامل یک بیل مکانیکی ، چنگال ، بازوی متحرک با ظرفیت بالا، یک تریلر جهت انتقال پلت ها و سطوح ، و همچنین یک تریلر جهت انتقال عناصر پوشش های دیواری می باشد.

بعضی مواقع کار استخراج معادن با یکی از این سری لودرها از لودرهای تونلی داخل معادن زیرزمینی، براحتی صورت می گیرد اما در برخی از معادن لزوم کاربرد لودرهایی با سری های بالا احساس می شود. بسته به نوع معادن و نوع مواد معدنی و سنگ های معدنی استخراج شده ، وجود لودرهایی با قابلیت های بالا و اکسسوری های اضافی در بازار احساس شده و با پیشرفت تکنولوژی شاهد تولید انواع ماشین آلات ترابری و حمل و نقل داخل معادن زیرزمینی بروز و متناسب با نیازهای امروزی جهت استخراج معادن هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 10 =